Safetja në pushime me familjen, ky është raporti i burrit të saj me vajzat

Safete Mustafa është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës popullore.
Ajo së bashku me motrën e saj Sahiden njihen në publik me emrin Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.
Safetja është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.
Ajo tani është martuar për të dytën herë dhe jeton me burrin dhe dy vajzat nga martesa e parë.
Së fundi, familja ka shkuar në pushime e duket që vajzat e Safetes kanë raport shumë të mirë me burrin e nënës./ORAinfo/

Read more

Shyhretja publikon foto duke gatuar, shikoni çka ka përgatitur ajo

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer shqiptare.
Me pamjen e saj ajo përherë ‘sfidon’ moshën dhe duket si të ishte vajzë e re, përcjell ORAinfo.
Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Shyhretja nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka gatuar petulla e këtë nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Read more

Ryva ka dal mbrëmë, me këtë fustan i ka ‘shkri’ të pranishmit

Ryva Kajtazi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.
Nisi fillimisht karrierën si aktore e për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.
Ryva është shumë e përfolur në publik e në media rozë si për jetën e saj profesionale ashtu edhe për atë private.
Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo mbrëmë ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati me dal.
E veshur me fustan të gjatë e të bukur, Ryva po duket super joshëse. /ORAinfo/

Read more

Remzia lë rejën në shtëpi, nis pushimet në këtë vend luksoz

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.
Këngëtarja e njohur Remzie Osmani, është njëra ndër emrat më të përmendur në skenën muzikore, po ashtu po përfolet mjaft shumë edhe rreth jetës lukzose që bën, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë të ftohta pranvere këngëtarja po shijon ditët në bregdetin e Turqisë, duke u relaksur dhe shfrytëzuar kohën së bashku me personat më të dashur të saj.

Këtë ndjesi Remzia nuk po lë anash që ta shfaq në rrjete sociale, duke ndarë momente të veçanta për ndjekësit e saj.

Read more