Qëndresa e Labit dolën bashkë me vajzën, por a e dini ҫfarë festuan?

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.
Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.
Qëndresa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.
Dje Qëndresa e Labit bashkë me vajzën kanë dalur për të festuar 1 qershorin, Ditën e Fëmijëve./ORAinfo/

Read more

Yllka posa doli nga frizerja, do t’ju ‘shkrijë’ me këtë ndryshim që ka bërë

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.
Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.
E krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizerja dhe me këtë ndryshim që ka bërë po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Read more

Pas përfundimit të serialit, nuk do t’iu besoni syve si ka përfunduar Jagizi

Ishte roli i ‘Jagizit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri tejet të njohur aktorin Caglar Ertugrul.
Me këtë rol arriti të jetë shumë i njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.
Edhe në publikun shqiptar u bë i njohur si Jagiz.
Pas përfundimit të serialit Jagizi ka ndryshuar shumë sepse menjëherë është bërë gati për një seria të ri./ORAinfo/

Read more

Remzia takohet me djalin pasi ai kthehet nga muaji i mjaltit, kaq shmë është emocionuar

Remzie Osmani është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura për publikun.
Ajo që po e bën edhe më të komentuar këtë kohë ëshët martesa e djalit të saj të vetëm që u finalizua me një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.
Çifti pas martesës kanë shkuar në muaj mjalti në Amerikë dhe atje kanë qëndruar disa javë.
Tani ata janë kthyer në shtëpi e kjo duket se e ka emocionuar shumë Remzien./ORAinfo/

Read more

Teuta në “hall”, shikoni çfarë tollovie ka bërë Kaia në shtëpi

Teuta Krasniqi, njihet si nënë shumë e përkushtuar.
Është ende e vogël por që tani ka filluar ti trasojë rrugët e së ëmës.
Është fjala për vajzën e vogël të Teutës, Kaian, e cila qysh në fëmijëri ka filluar të shprehë talentin dhe dashurinë që ka ndaj artit, shkruan Kosovarja.

Shpesh e shohim duke u munduar që nga asgjëja të krijojë diçka të bukur, nga duart e saj të vogla dhe të njoma.
E, po ti shohësh vizatimet dhe pikturimet e saj, vërtetë që zgjojnë kureshtje ani pse nuk është se bën diçka të madhe. Por, për të këto veprime të saj sikur po bëjnë namin sa ka filluar edhe tokën ta pikturojë.

Epo, të kesh një nënë të talentuar dhe të mençur sikur Teuta, vështirë është të mos dalin edhe fëmijët kështu.

Read more

Pas iftarit, kështu shërben çaj Vjollca për vete e shoqen e saj

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore
Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.
Krahas angazhimeve që i ka në profesion, Vjollca është shumë aktive edhe në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se pas iftarit po shërben edhe çaj për shoqen e saj./ORAinfo/

Read more

Qëndresa dhe Labi kanë dalë për iftar bashkë me vajzën, publikojnë foton më të ëmbël bashkë

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun kosovar.
Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.
Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale ku pas vetes kanë me mijëra ndjekës.
Sot, në ditën e 1 Qershorit, ata kanë dalë bashkë e gjithë familja për iftar e nuk kanë hezituar ta publikojnë foton më të ëmbël familjare./ORAinfo/

Read more

Shyhretja në iftar me familjen e saj, zonjat morën gjithë vëmendjen

Shyhrete Behluli dhe familja e saj po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik e media rozë.
Ata këtë kohë po qëndrojnë në Turqi, ku Shyhretja bashkë me Engjin kanë realizuar klipin për këngën e tyre të re, përcjell ORAinfo.
Është Engji ajo më aktivja në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet familja që kanë dalë për iftar dhe është Shyhretja me vajzat ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read more

Se keni pritur nga Njomza, zbulon më shumë se ç’duhet më këtë fustan

Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.
Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.
Njomza komentohet shumë edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë, mirëpo me këtë fustan që ka veshur ajo zbulon më shumë se sa që duhet./ORAinfo/

Read more