S’kishte para për biletë dhe flinte gjatë xhirimeve në furgon , sot yll i “Game of Thrones”

Pas sukseseve me rolet e tij në “Aquaman” dhe “Game of Thrones” HBO, Jason Momoa është bërë një emër i njohur në fushën e artit.
Megjithatë, para një dekada jeta e aktorit ishte krejtësisht ndryshe, Momoa ka zbuluar se ai nuk ka qenë i pasur dhe s’kishte pasur para as për ta blerë biletën e avionit për të shkuar në shtëpi.

Ylli i “Aquaman” ka postuar një fotografi në llogarinë e tij Instagram duke rrëfyer ditët e para të xhirimeve të “Game of Thrones”, përcjellë Indeksonline.
“Po shikoja telefonin time dhe e gjeta këtë fotografi, e cila është bërë në një parking në Irlandë ku rrija bashkë me shokun tim. Në këtë moment në këtë furgon po bënim pushim nga xhirimi i “Game of Thrones” sepse s’kishim para të shkonim në shtëpi. Kështu u detyruam të merrnim me qera furgonin”, rrëfeu aktori.

Ai shtoi tutje se ka pasur shumë momente të mira me njerëz të mrekullueshëm dhe kjo rrugë kishte qenë aq e gjatë për të arritur këtu./Indeksonline/.
The post S’kishte para për biletë dhe flinte gjatë..

Read more

Zaimina Vasjari shkëlqen në fustan të kuq

Zaimina Vasjari konsiderohet si një nga femrat më joshëse shqiptare dhe me të drejt.
Zeshkanja joshëse përherë befason me paraqitjet në Instagram në të cilat shfaqet në formë të mirë dhe me shumë stil.
Edhe në një imazh që ka realizuar së fundi, ajo erdhi joshëse ndërsa në pah si çdo herë vuri linjat e saj dhe fizikun perfekt.
E veshur në një fustan të kuq dhe shkurtë, Zaimina impresionoj me dukjen e saj dhe sharmin.
Ndryshe, Zaimina është nënë dhe ka një vajzë 1 vjeçare që e pagëzoj me emrin, Khloe./Indeksonline/

The post Zaimina Vasjari shkëlqen në fustan të kuq appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Sa me stil e ka veshur Egzona vajzën e saj

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.
Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve.
Egzonën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se po e dërgon vajzën në çerdhe e ajo që mori gjtihë vëmendjen është veshja e Amelias./ORAinfo/

The post Sa me stil e ka veshur Egzona vajzën e saj appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Reja ia zgjodhi fustanin me plot gurë të çmuar, Shyhretja ju befason me reagimin

Shyhretja së bashku me familjen e saj këtë kohë po qëndrojnë për pushime në Antalya.
Atje, ajo së bashku me vajzën e saj, Engjëllushën po realizojnë klipin për këngën e tyre të re.
Edhe atje, për veshjen e tyre është përkujdesur reja e këngëtares, Learta.
E fustanin më të bukur duket se e ka zgjedhur për Shyhreten, e cila pasi veshi fustanin plot me gurë e falënderoi publikisht renë e saj./ORAinfo/

The post Reja ia zgjodhi fustanin me plot gurë të çmuar, Shyhretja ju befason me reagimin appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Vështirë ta njihni Marina Vjollcën në fotografinë e fundit

Marina Vjollca është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit.
Marina Vjollca ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi, në të cilën u shfaq tejet elegante.
Moderatorja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të zi, ndërsa flokët i kishte bërë kaçurrela.
Për ndryshe, Marina ka kohë që nuk ka qenë aktive në ndonjë projekt televiziv, por është aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja. /Lajmi.net/

The post Vështirë ta njihni Marina Vjollcën në fotografinë e fundit appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Shih shih, Remzija në çfarë muzike live shkon të dëgjojë në Turqi

Zakonisht jemi mësuar që vetëm këngëtarët tanë të këndojnë kudo, si në vend ashtu edhe në diasporë.
Janë ata të cilët gjithmonë krijojnë atmosferë për këdo, dhe për të argëtuar veten e tyre gjejnë fare pak kohë, kjo si shkak i agjendës së tyre, shkruan Kosovarja.
Por, jo çdo herë ndodhë kështu. Këtë më së miri na tregon këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani.
Së fundi, u pa në njërin nga klubet e Turqisë duke u argëtuar me një rrymë të muzikës krejtësisht ndryshe, sesa jemi mësuar ta shohim e të kultivojë ajo.
Për më shumë, mund ta shihni edhe ju, se për çfarë lloj muzike është fjala dhe se si Remzia argëton veten.
Nuk mund të themi që nuk paska shije, a? /Kosovarja/
The post Shih shih, Remzija në çfarë muzike live shkon të dëgjojë në Turqi appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Siç nuk e keni parë kurrë, Aida Doçi ndryshon komplet pamjen

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.
Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover.
Tani, Aida po sjell edhe këngë origjinale të sajat.
Sot, ajo ka publikuar disa imazhe nga pamja në klipin e saj të ri, e ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

The post Siç nuk e keni parë kurrë, Aida Doçi ndryshon komplet pamjen appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Po reja e Shkurtes na qenka edhe kullerk

Në fillim askush nuk e njohu, që më pas menjëherë mori titullin e të famshmes dhe më nuk iu nda emri nga faqet rozë.
Është fjala për rejën e Shkurte Fejzës, Erzën, e cila me tu përballur me mediat për të parën herë, la përshtypje jashtëzakonisht të madhe tek të gjithë, shkruan Kosovarja.
U aktualizua me të shpejtë, dhe tani sikur po i pëlqen kjo dinamikë, dhe më nuk po iu largohet lajmeve e portaleve gjithandej.
Këtë po e dëshmojnë fotografitë e postimet e saj, e cila herë pas herë na informon për stilin, përditshmërinë dhe jetën e saj.
E, ajo që bie në sy është se përveç që di të jetë një nuse tradicionale, di të bëhet edhe kullerkë që vërehet dukshëm se i pëlqen për tu shfaqur e tillë.

Sido që të jetë, është reja e Shkurtes, dhe në çfarëdo mënyrë që prezantohet do të pranohet. /Kosovarja/
The post Po reja e Shkurtes na qenka edhe kullerk appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Tuna i dedikon fjalë zemre djalit

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Tianit.
Tuna Sejdiu ka publikuar një fotografi të re në Instagram, përmes së cilës i dedikoi fjalë zemre Tianit.
“Por, të dua më shumë sesa deri në hënë dhe prapa”, ishin fjalët që Tuna ia ka bashkëngjitur fotografisë me djalin.
Për ndryshe, këngëtatrja aktualisht po shijon suksesin e albumit “Fortuna”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares. /Lajmi.net/

The post Tuna i dedikon fjalë zemre djalit appeared first on KOSOVARJA.

Read more

Tayna në Gjermani, linjat e saj për t’u pasur zili

Tayna është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera të momentit.
Ajo dita-ditës po ngjet shkallët e suksesit, teksa po vazhdon të jetë mjaftë aktive me projekte e koncerte muzikore.
Së fundmi reperja nga Prizreni po qëndron në Gjermani nga edhe ka postuar një fotografi.
Sportive dhe mjaftë joshëse ajo shfaqet nga shtrati, ndërsa janë linjat trupore veçmas beli i hollë i saj që bie në sy.
Kujtojmë që Tayna është në përgatitje të projektit të ri muzikor, ndërsa pati deklaruar që kjo verë do të jetë e nxehtë.

The post Tayna në Gjermani, linjat e saj për t’u pasur zili appeared first on KOSOVARJA.

Read more